Czyszczenie koski brukowej Kraków

  Service Clean

tel. 502-502-767

Masz pytania? Śmiało dzwoń

Anty - GraffitiZabezpieczanie anty-graffiti polega na naniesieniu preparatu AGS na zabezpieczaną powierzchnię, preparat tworzy warstwę ochronną i w 100% chroni zabezpieczoną powierzchnię, nie tylko przed graffiti, ale również przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami atmosferycznymi i komunikacyjnymi. Powłoka AGS jest przezroczysta oraz paro przepuszczalna, możne być stosowana na każdy rodzaj powierzchni. Producent daje 5 lub 7 lat gwarancji na powłokę w zależności od wybranego preparatu.

Usuwanie graffiti Kraków
Impregnacja tapicerki skórzanej Kraków
Jak wyczyścić tapicerkę skórzaną

Cennik

Dojazd do Klienta GRATIS przy minimalnym zamówieniu:
300zł – dla Krakowa i okolic,
500zł – dla małopolski,

Klient zawsze zostaje poinformowany o ostatecznej cenie przed wykonaniem usługi.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Usuwanie Graffiti
powierzcznie zabezpieczone od 10 zł/m2
powierzchnie niezabezpieczone od 40 zł/m2
 • Dlaczego warto NAS WYBRAĆ?

  Dlatego że nie jesteśmy kolejną "firemką" na której zależy tylko szybkim wykonaniu zlecenia, a potem zero kontaktu, zero pomocy. Dla nas każdy klient i każde zlecenie jest na wagę złota.


  Po co PRAĆ DYWANY?

  Dywan przyciąga kurz, piasek, pyłki, włoski, bakterie… Im dłużej odciągamy z praniem tym więcej może być w nim bakterii, roztoczy i grzybów. Dlatego w celu utrzymania czystego i higienicznego dywanu konieczne jest jego regularne pranie.

 • Jak usunąć PLAMY?

  Plamy po kawie, herbacie, winie, sokach... Dla każdego z nas jest to problem, podpowiemy jak sobie z tym radzić. Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika.


  Program dla alergików

  Alergicy, małe dzieci dla Was też coś mamy. Posiadamy linię atestowanych produktów przeznaczonych dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców.