tel. 502-502-767

Masz pytania? Śmiało dzwoń

Serwis Sprzątający


Oferujemy usługi profesjonalnego i nowoczesnego sprzątania mieszkań, biur i budynków użyteczności publicznej w Krakowie, Zabierzowie i okolicach.


Usługi realizowane są przez doświadczoną kadrę pracowników przy użyciu sprawdzonych środków czystości. Duża wiedza oraz zaangażowanie w realizowaniu zleceń umożliwiają nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Do porządkowania pomieszczeń używamy minimalnej ilości chemii, co eliminuje jej niekorzystny wpływ na drogi oddechowe mieszkańców.

Nasze usługi świadczymy w dwóch wariantach:

• z naszymi środkami czystości,
• ze środkami czystości Klienta,

Usługi porządkowe z zastosowaniem nowoczesnych środków i urządzeń pozwalają szybko rozprawić się z uciążliwym pyłem i śladami po remontowaniu, szlifowaniu, malowaniu itp.

Wymagające powierzchnie poddajemy konserwacji zapobiegającej ponownemu osadzaniu zabrudzeń na dłużej.

Oferujemy również sprzątanie biur i obiektów użytku publicznego w Krakowie, które porządkujemy z dbałością o bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach.

Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin obiektowych oraz tapicerki meblowej. Polecamy usługę porządkowania przed wprowadzeniem i po wyprowadzce. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich środków i narzędzi, jesteśmy w stanie porządkować duże, mocno zanieczyszczone przestrzenie i podejmować się tych najtrudniejszych zleceń.

Usługę sprzątania biur i mieszkań realizujemy z najwyższą dbałością o mienie zleceniodawcy. Doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwalają nam na dobór odpowiednich metod i środków na wszelkie typy zabrudzeń.

Wykonujemy okresowe mycie okien i przeszkleń, konserwację podłóg, pranie wykładzin i tapicerek, porządkowanie bieżące oraz po remontach, dezynfekcję.

Profesjonalna firma sprzątająca zapewni nieskazitelną czystość i świeżość w Państwa wnętrzach.

Sprzątanie Kraków, Zabierzów
Cennik Sprzątania Kraków
Sprzątanie po imprezie

Cennik Usług Sprzątających


wycena indywidualna
 • Dlaczego warto NAS WYBRAĆ?

  Dlatego że nie jesteśmy kolejną "firemką" na której zależy tylko szybkim wykonaniu zlecenia, a potem zero kontaktu, zero pomocy. Dla nas każdy klient i każde zlecenie jest na wagę złota.


  Po co PRAĆ DYWANY?

  Dywan przyciąga kurz, piasek, pyłki, włoski, bakterie… Im dłużej odciągamy z praniem tym więcej może być w nim bakterii, roztoczy i grzybów. Dlatego w celu utrzymania czystego i higienicznego dywanu konieczne jest jego regularne pranie.

 • Jak usunąć PLAMY?

  Plamy po kawie, herbacie, winie, sokach... Dla każdego z nas jest to problem, podpowiemy jak sobie z tym radzić. Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika.


  Program dla alergików

  Alergicy, małe dzieci dla Was też coś mamy. Posiadamy linię atestowanych produktów przeznaczonych dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców.