Czyszczenie Dywanów Kraków

  Service Clean

tel. 502-502-767

Masz pytania? Śmiało dzwoń

Czyszczenie i Impregnacja Tapicerki Skórzanej Kraków i okolice


Tapicerka skórzana stanowi wyjątkowy rodzaj materiału. Materiał skórzany, choć jest wytrzymały, wymaga odpowiedniej pielęgnacji minimum 2 razy w roku.


Zarówno skóra naturalna jak i eko skóra posiadają warstwę ochronną. Ważne jest stosowanie do ich czyszczenia odpowiednich środków, które uchronią skórę przed zniszczeniem bądź zmianą koloru. Nasza firma używa profesjonalnych środków do czyszczenia skóry, które dają gwarancję prawidłowej pielęgnacji. Czyszczenie tapicerki skórzanej składa się z kilku etapów.

Pierwszy etap polega na określeniu rodzaju skóry. Jest on niezmiernie ważny w doborze środków czyszczących i konserwujących. Po dokonaniu wstępnej ekspertyzy skóry przystępujemy do odkurzenia szczelin, w celu usunięcia piachu i innych luźnych zanieczyszczeń. Następnie rozpoczynamy czyszczenie tapicerki, w wyniku której usuwamy brud. W rezultacie odkrywamy nowe oblicze skóry. Tak przygotowaną tapicerkę należy odpowiednio zakonserwować. Konserwacja skóry ma na celu przywrócenie naturalnego blasku skóry, usunięcie przebarwień oraz zabezpieczenie przed woda oraz promieniami UV. Do konserwacji skóry używamy profesjonalnych środków, które dają gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia tapicerki.

Należy pamiętać, że niesystematyczna pielęgnacja skóry oraz stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących prowadzi najczęściej do uszkodzeń skóry, a niejednokrotnie do nieodwracalnych zniszczeń. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem w czyszczeniu tapicerek skórzanych, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi na bardzo wysokim poziomie.

PAMIĘTAJ ! ! !
Systematyczne i prawidłowe czyszczenie skóry zabezpiecza ją przed przedwczesnym zużyciem oraz nadaje jej szlachetny i elegancki wygląd.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Impregnacja tapicerki skórzanej Kraków

Jak wyczyścić tapicerkę skórzaną

Cennik

Dojazd do Klienta GRATIS (usługa wykonywana u klienta) przy minimalnym zamówieniu:
90zł – dla gminy Zabierzów,
100zł – dla gmin: Krzeszowice, Liszki, Zielonki, Wielka Wieś,
100zł – dla Krakowa i okolic
Podane ceny są netto i mają charakter zmienny ponieważ uzależnione są od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Klient zawsze zostaje poinformowany o ostatecznej cenie przed wykonaniem usługi. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Poniższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Tapicerka meblowa
Krzesło (siedzisko i oparcie) 20,00 zł
pufa mała 30,00 zł
pufa duża 35,00 zł
fotel jednoosobowy mały 40,00 zł
fotel jednoosobowy duży 50,00 zł
sofa 2-osobowa 100,00 zł
sofa 3-osobowa 120,00 zł
narożnik 4-osobowy 170,00 zł
Tapicerka samochodowa skórzana
przednie siedzenia + kanapa 170,00 zł
polo, clio, 207 250,00 zł
Golf, Astra, Auris 300,00 zł
Passat, Insignia, Mondeo 350,00 zł
audi A6, E-klasa 400,00 zł
Qashqai, Kuga 400,00 zł
mercedes GLE, bmw x6 450,00 zł
podsufitka 50,00 zł
 • Dlaczego warto NAS WYBRAĆ?

  Dlatego że nie jesteśmy kolejną "firemką" na której zależy tylko szybkim wykonaniu zlecenia, a potem zero kontaktu, zero pomocy. Dla nas każdy klient i każde zlecenie jest na wagę złota.


  Po co PRAĆ DYWANY?

  Dywan przyciąga kurz, piasek, pyłki, włoski, bakterie… Im dłużej odciągamy z praniem tym więcej może być w nim bakterii, roztoczy i grzybów. Dlatego w celu utrzymania czystego i higienicznego dywanu konieczne jest jego regularne pranie.

 • Jak usunąć PLAMY?

  Plamy po kawie, herbacie, winie, sokach... Dla każdego z nas jest to problem, podpowiemy jak sobie z tym radzić. Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika.


  Program dla alergików

  Alergicy, małe dzieci dla Was też coś mamy. Posiadamy linię atestowanych produktów przeznaczonych dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców.