tel. 502-502-767

Masz pytania? Śmiało dzwoń

Czyszczenie Tapicerki Meblowej Kraków


Nie musisz wyrzucać zabrudzonych mebli i kupować nowych. Pomożemy Ci wyczyścić i odświeżyć tapicerkę.Nasza firma specjalizuje się w praniu wszelkich rodzajów tapicerek meblowych. Usługa polega na wyczyszczeniu tapicerki metodą ekstrakcji. W pierwszej kolejności natryskuje się roztwór czyszczący na czyszczoną powierzchnię, następuję wtedy rozluźnienie podłoża, a następnie roztwór czyszczący wraz z zabrudzeniami zostaje odessany do odkurzacza. Jest to najbardziej skuteczny sposób, ze względu na płukanie włókien.

Przed rozpoczęciem prania tapicerki nasi pracownicy przeprowadzają test na fragmencie materiału. Sprawdzają w ten sposób m.in. jaka jest wytrzymałość i odporność tapicerki na odbarwienia. Wówczas dobierają odpowiednie środki czyszczące. Podczas czyszczenia mebli podłoga jest odpowiednio zabezpieczona.

Pranie tapicerki meblowej składa się jest z kilku etapów:
1. rozpoznanie rodzaju włókna,
2. odkurzanie,
4. naniesienie odpowiedniego środka piorącego,
5. wcieranie środka,
6. pranie właściwe (ekstrakcyjne),
7. odplamianie,
8. kontrola jakości – ewentualne poprawki, zaczesanie materiału.


Czas schnięcia tapicerki meblowej zależny jest od stopnia zabrudzenia oraz rodzaju czyszczonego materiału i wynosi od 8 do 24 godzin.

Jeżeli chcesz skutecznie wyczyścić swoje meble – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!! Udzielamy zniżek dla stałych klientów.

Cennik


Dojazd do Klienta GRATIS (usługa wykonywana u klienta) przy minimalnym zamówieniu:

90zł – dla gminy Zabierzów,
100zł – dla gmin: Krzeszowice, Zielonki,
100zł – dla Krakowa,

Podane ceny są netto i mają charakter zmienny ponieważ uzależnione są od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Klient zawsze zostaje poinformowany o ostatecznej cenie przed wykonaniem usługi.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Czyszczenie tapicerki meblowej Kraków
Impregnacja tapicerki meblowej Kraków
Jak wyczyścić tapicerkę skórzaną

Tapicerka meblowa
krzesło 12 zł
pufa 20 zł
tapczan 60 zł
wersalka 70 zł
fotel jednoosobowy 35 zł
sofa 2-osobowa 80 zł (+ 10 zł część rozsuwana)
sofa 3-osobowa 90 zł (+ 15 zł część rozsuwana)
narożnik 4-osobowy 110 zł (+ 15 zł część rozsuwana)
poduchy 7 zł
 • Dlaczego warto NAS WYBRAĆ?

  Dlatego że nie jesteśmy kolejną "firemką" na której zależy tylko szybkim wykonaniu zlecenia, a potem zero kontaktu, zero pomocy. Dla nas każdy klient i każde zlecenie jest na wagę złota.


  Po co PRAĆ DYWANY?

  Dywan przyciąga kurz, piasek, pyłki, włoski, bakterie… Im dłużej odciągamy z praniem tym więcej może być w nim bakterii, roztoczy i grzybów. Dlatego w celu utrzymania czystego i higienicznego dywanu konieczne jest jego regularne pranie.

 • Jak usunąć PLAMY?

  Plamy po kawie, herbacie, winie, sokach... Dla każdego z nas jest to problem, podpowiemy jak sobie z tym radzić. Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika.


  Program dla alergików

  Alergicy, małe dzieci dla Was też coś mamy. Posiadamy linię atestowanych produktów przeznaczonych dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców.